mazliet.jpg

TOYOTA C-HR. KROSOVERS, KAS PLŪST CAURI DZĪVEI.

chr_tituls.jpg

Pateicoties skulpturālajam krosovera dizainam un atsaucīgajai hibrīda piedziņai, pilnīgi jaunais Toyota C-HR dāvā absolūtu harmoniju aktīvam dzīvesveidam. Aizmirsti nemitīgo apstāšanos un braukšanas atsākšanu, ir laiks atrast Tavas pilsētas nevainojamāko plūdumu pie jaunā Toyota C-HR stūres.

Pilnā hibrīda piedziņa

Jaunais Toyota C-HR ir aprīkots ar mūsu jaunāko un modernāko hibrīda sistēmu, sniedzot vēl patīkamāku braukšanu. Efektīvais 1,8 litru benzīna dzinējs saskanīgi sadarbojas ar vieglo un kompakto elektromotoru, dāvājot iespaidīgu degvielas efektivitāti un atsaucīgu veiktspēju.

toyota-c-hr-2016-article-safety-sense_tcm-3024-749656.jpg

Elektroautomobiļa režīms tagad ir pieejams vēl ilgāku laika periodu un pie plašāka nosacījumu klāsta, tāpēc tagad vari braukt bezrūpīgā čuksta klusuma komfortā. Kad ceļa apstākļi kļūst prasīgāki, atsaucas pilnā hibrīda piedziņa, nodrošinot vienmērīgu, lineāru jaudu un ātru reakciju. Tāpēc, vai Tu dosies cauri pilsētai darīšanās, vai izbaudīsi dzīves kaislības ārpus tās, Tu plūdīsi cauri modernajai dzīvei, vienots ar ceļu un ar smaidu, kas nekad nenodziest.

JBL audiosistēma

Ja atskaņojumu saraksts ir Tavs obligātais ceļabiedrs, Toyota C-HR JBL augstākās kvalitātes audiosistēma būs mūzika Tavām ausīm. 576 vatu šifrētā bezzudumu iekārta ar 9 skaļruņiem dāvā klasē labāko skaņas kvalitāti un dzīvajam koncertam līdzīgu mūzikas reprodukciju automobiļa salonā.

toyota-c-hr-2016-article-jbl-audio_tcm-3024-745035.jpg

Precīzi nostrādātās, lai atbilstu unikālajai Toyota C-HR salona virsmai, augstās kvalitātes detaļas, piemēram, patentētie priekšējos statņos iebūvētie augstfrekvences, vidējo frekvenču skaļruņi un trīs sabvūferi nodrošina tik dzidru un spēcīgu skaņu, kas ir jādzird, lai tai noticētu.

Speciāli C-HR izgatavotā JBL skaņu sistēma atskaņo mūziku tieši tā, kā mākslinieks to ir paredzējis.

Toyota Safety Sense

Drošība stilīgajam Toyota C-HR ir pirmajā vietā. Modernās Toyota Safety Sense tehnoloģijas ietilpst automobiļa standarta aprīkojumā un ietver virkni aktīvo un preventīvo sistēmu, kas pasargās Tevi un Tavus pasažierus, tostarp: sadursmes novēršanas sistēmu (ar gājēju noteikšanas funkciju), adaptīvo kruīza kontroli, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas ar stūres kontroli, automātisko tālo gaismu funkciju un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu* – pārliecinošas tehnoloģijas, kas palīdz izvairīties no nepatikšanām.

* Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma nav pieejama zemākā aprīkojuma līmeņa modeļiem.